Yükleniyor...

Tüm Ürünlerimiz İçin Lütfen Aşağı İlerleyin

Modüler Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, ofis bölme, cam bölme ve bölme duvar sistemleri modelleri ve fiyatlarını keşfedin, ofis bölme sistemleri fiyatları inceleyin .

Modüler Ofis Cam Bölme Duvar Sistemleri

Cam ofis bölme duvar sistemleri , son zamanların şeffaflık trendini en güzel yansıtan camlı büro bölme duvar sistemleridir . Ofis cam bölme duvar sistemleri hızlı ve pratik montaj teknikleri sayesinde zaman kaybını en aza indirmektedir. .

Cam bölme duvar sistemleri zerafet , prestij sağlamakta ve doğal ışık kaynaklarının en yüksek düzeyde kullanımına izin vermektedir. Camlı büro bölme duvar sistemleri bakım gerektirmeyen uzun ömürlü materyallerden oluşmaktadır

Modüler Jaluzili Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Yer tavan arasına kurulan çift camlı jaluzili , çift panelli modüler camlı ofis bölme duvar sistemleridir. Fabrikada monoblok modüller halinde hazırlanan cam bölme ve panellerin montaj yerine sevki,montaj yerinde alternatif sabit veya modüler ofis camlı bölme duvarlara oranla çok daha kısa bir sürede monte edilmesi, demonte olma özelliği ile kolaylıkla yerinin değiştirilebilmesi ve ofislerinize katmış olduğu prestij ile kurumsal imajınıza katacağı değer .

Çiftcam arası jaluzili modüler monoblok ofis bölme sistemlerimizin ofislerinizin prestijini yükseltmesinin yanı sıra aynı zamanda çalışanların verimliliğini de yükseltmektedir . İçerisinde yaşadığımız - çalıştığımız ortamlar tüm davranışlarımıza olumlu yada olumsuz yönde mutlaka etki etmektedir . Bu olguyu iyi kullanarak kurumsallaşmayı hızlandırmak ve çalışanları buna motive ederek en yüksek verimliliği beraberinde çalışan mutluluğunu sağlamak mümkün olacaktır .

Açık Ofis Seperasyon Sistemleri , Seperatör Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Seperatör bölme duvar sistemleri , açık ofis olarak kullanılacak alanlarda optimum personel yerleşiminin yanısıra , ısıtma , soğutma ve ışıklandırma gibi gereksinimler bir arada karşılanarak maliyet tasarrufu sağlanmaktadır. Cam , suntalam , mdflam , akustik kumaş kaplama malzemelerini istenen kombinasyonlarda seperasyon sistemlerimizde uygulama imkanı sunmaktayız . Zemine herhangi bir montaj yapmadan seperasyon sistemimizin ayakta durabilmesini sağlayan özel ayak sistemi ile yer değişiklikleri veya şekilsel değişiklikler daha kısa zamanda ve sıfır zemin tamiratı ile gerçekleşmektedir.

Açık ofis seperasyon panelleri , modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah , prestijli ve çalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının işlediği ofis ortamları modüler panel bölme seperasyon sistemlerimizle mümkün hale gelmektedir.

Çağrı Merkezi Masaları

Çağrı Merkezi Mobilyaları

Call Center Panel Sistemleri

Modern , Prestijli , Kaliteli , Üreticiden Size Özel , Hızlı Üretim ve En Uygun Fiyatlarla Profesyonel Call Center panel bölme sistemlerimiz seri imalat , hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Çağrı merkezleri için özel tasarlanmış modüler panel seperasyon sistemleridir. Call center seperasyon panel sistemlerimizin üzerinde kullanmış olduğumuz özel ses yutucu kumaşlar ile ortamda oluşan ses düzeyini minimum seviyeye indirmekteyiz.

Çağrı merkezi masa panellerimize entegre edilmiş kablolamanın tamamen çağrı merkezi sistemlerimizin içersinden ilerlediği üzerine prizleme yapılabilen kablo kanalı çözümleri ile hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaktayız . Hem de daha sonraki dönemlerde olası müdahaleler için kolay ulaşılabilir hale getirmekteyiz